Nakladatelství Počet knih: 239

na stránku
 • 199,00 Kč

  Příští děj provede čtenáře Prahou, rakouským Salcburkem a také jinými místy, především ovšem Chřibskou a Krásnou Lípou na nejzazším českém severu. Anebo německém, jak se to vezme. Jeho titul PAS do RÁJE s VŮNÍ KAKAA však rozklíčujete brzy poté, co se do něj začtete. A začnete se vžívat do navzájem propletených osudů celé řady jeho hlavních protagonistů.

 • 199,00 Kč

   Evropa bez křesťanství nemůže být evropská. Návrat zpět k prověřeným hodnotám se navíc neobejde bez kritického myšlení jako metody hledání pravdy.

 • 319,00 Kč

  Turisticko-historický průvodce, který provádí čtenáře po padesáti historických zajímavostech na území Kralupska, Slánska a Kladenska. Obsáhlé texty napsané ve faktografickém duchu jsou doplněny o rozsáhlé historické popisy, fotografie a mapové výseky. Kniha je tak vhodná pro příznivce turistiky, historie i lokální patrioty.

 • 499,00 Kč

  Kniha známého sportovního novináře přináší čtenáři kompletní přehled všech fotbalových reprezentantů a to od roku 1906 do konce roku 2021. Seznámí čtenáře stručně s historií vzniku organizovaného fotbalu u nás a přináší o každém reprezentantovi stručný medailonek se základními informacemi o jeho reprezentačních strastech.

 • 249,00 Kč

  Kniha zkušeného novináře a spisovatele Ivana Černého přináší čtenáři sérii povídek-soudniček, založených na skutečných případech českých sexuálních zločinů. Nechybí v nich drama a napětí, z některých až zamrazí v zádech.

 • 249,00 Kč

  Základem tématu i děje nové Junkovy knížky jsou pevná a nezpochybnitelná historická fakta.  Líčení alternativního konce Hitlerovy říše je ale fikcí, kterou by si nikdo soudný nikdy nemohl přát a také my ji čtenářům nenutíme. Přesto je možné přijmout tuto autorovu konstrukci jako reálné varování českého čtenáře před hrozbou dnes již zcela nezpochybnitelnou.

Zobrazeno 229 – 234 z 239 položek