Edice Počet knih: 169

na stránku
 • 99,00 Kč

  Další ze série kriminálních příběhů slavné autorky konškykých detektivek. NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 20,00 Kč

  Podrobné záznamy z vandrů autora a jeho party dokazují, že severní Čechy rozhodně nejsou měsíční krajinu plnou uhelných dolů a chemiček, ale úžasným výtvorem přírody, plným tajuplných zákoutí, pískovcových skal, dalekých rozhledů, bublajících potoků a křišťálových studánek.. NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 99,00 Kč

  Čtvrtý román (Pomsta, Sám na stopě, Smrtelný pád) autorky, která je považována za nejlepší následovnici Dicka Francise. NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 99,00 Kč

  Žokej Rob Harding nalezl něco lepšího než jezdit velkého šampiona – chovat ho. Když jeho dvouročka Goldeneye vezme July Stakesová do Newmarketu, zdá se, že v Robově doposud neúspěšném podnikání konečně nastane obrat k lepšímu. NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 79,00 Kč

  Úspěšná trenérka dostihových koní Jana Hardyová, známá z předchozích románů Navzdory (2003), Dvojí dohoda (2005) a Dilema (2005), se vzpamatovala z nepříjemného soudního procesu s Haroldem Powellem a zdá se, že ji čeká skvělý rok se svatbou na obzoru.

 • 79,00 Kč

  Úspěšná trenérka dostihových koní Jana Hardyová, známá z předchozích románů Navzdory (2003), Dvojí dohoda (2005) a Dilema (2005), má za sebou náročný rok. NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

Zobrazeno 1 – 6 z 169 položek