Navštivte Počet knih: 24

na stránku
 • 50,00 Kč

  Vlakem, na kole, autem, po řece, autobusem a také se tam chodí pěšky. To proto, abyste se dostali do ráje. Do úžasné vsi při Berounce, do zasněných údolí té skvělé řeky, do hlubokých lesů nad jejími zákruty a peřejemi, k tamním divokým skalám.

 • 140,00 Kč

  Zdeněk Fišera, známý autor encyklopedických knih a turistických průvodců, provede čtenáře hradními kaplemi na Moravě a také ve Slezsku, a to nejen na našem území, ale také na území dnešního Polska, které dříve náleželo k Českým zemím. Jedinečný průvodce je doplněn QR cody, mapovými prvky a fotografickou přílohou.

 • 169,00 Kč

  Průvodce provází čtenáře nejen stručnou historií dráhy u nás, ale také vysvětluje jak fungují jednotlivá drážní zařízení a samozřejmě je přivádí k nezajímavějším a nejvýznamnějším viaduktům, tunelům, drážním zařízením, muzeím, nádražím a na mnoho dalších míst.

 • 169,00 Kč

  Turistický průvodce pro milovníky památek i železnic. Doplněno o zajímavosti ze světa železnic a typy na výlety za miniaturami hradů a zámků v Čechách.Vychází v červnu 2019

 • 159,00 Kč

  Nejen kostely, ale i celá řada klášterů byla stavěna jako opevněné prostory, kde bylo možné se v případě nebezpečí také bránit. Známý encyklopedista a autor turistických průvodců přináší ve své nové knize přehled podobně opevněných církevních památek a doplňuje tak svoji předchozí publikaci Opevněné kostely Moravy a Slezska.

 • 229,00 Kč

  Romantická krajina Mělnicka, Kokořínska, Mladoboleslavska a Mnichovohradišťska je plná nádherných a zajímavých památek, přírodních zajímavostí a kouzelných výhledů. Tento praktický turisticko-historický průvodce provede čtenáře okolím těchto měst, zavede ho na řadu pozoruhodných míst.

Zobrazeno 19 – 24 z 24 položek