Dostihová detektivka Počet knih: 68

na stránku
 • 99,00 Kč

  Ve světě rovinových dostihů velice záleží na dobré pověsti a proto někteří jedinci udělají cokoli, aby si zachránili krk. Před pěti lety zemřela při automobilové nehodě žena a čtyři její přátele z jezdecké školy svázalo temné tajemství.. NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 79,00 Kč

  Hlavní postavou příběhu je opět někdejší šampion Eddie Malloy. Eddiemu se nedaří, dokonce se rozhodne přestat jezdit. Právě v tu chvíli se na něj usmějě štěstí. Současný král dostihů Tommy Gilmour se nedostaví k závodu a Eddie skočí po šanci jet favorita. Zvítězí, ale jeho radost netrvá dlouho. Tommy je nalezen s kulkou v hlavě Zprostředkovaný prodej...

 • 99,00 Kč

  V přepravním boxu na závodišti v Newbury byl zavražděn starší stevard Jockey Clubu. Role detektiva se ujímá James Thackeray, schopný novinář a tipař, odborník na dostihy Zprostředkovaný prodej pouze přes internetový obchod !

 • 99,00 Kč

  Bývalý šampion Eddie Malloy si vysloužil pověst ochránce obětí zločinců operujících v dostihovém světě Zprostředkovaný prodej pouze přes internetový obchod !

 • 99,00 Kč

  Čtvrtý detektivní román s hlavním hrdinou Stevem Clenem Steve navštíví na pozvání svého nově nalezeného biologického otce Kentucky Derby v Louisville. Chris Kessler, trenér dostihových koní, touží po tom, aby pro něj syn pracoval na plný úvazek. NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

Zobrazeno 49 – 54 z 68 položek