Seznam knih autora Carmichaelová Emily

null
null
Více
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • 69,00 Kč

  Úspěšná obhájkyně McKenna Wrightová přišla po těžké autohavárii o paměť. NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 69,00 Kč

  Majitelka svatební agentury Joey DeMato se ocitne v nelehké situaci, když se její klientkou stane Alicia, dávná přítelkyně z vysoké školy. Alicia spěchá do manželství s detektivem Benem, který jí zachránil život NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 99,00 Kč

  Archeoložka Laetitia Talbotová se s elánem a nadšením vydává na svou první výzkumnou cestu. Vše běží podle plánu až do chvíle, kdy vstoupí do Vily Európa, kde je cosi velmi v nepořádku… NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 49,00 Kč

  Cvičitelka psů Jane Connorová měla vždycky raději společnost zvířat než lidí, a tak, když její chovatelská stanice vyhořela do základů, ocitá se její dosavadní život v troskách NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 69,00 Kč

  Lydia Keaneová bývala za svého života oslňující krasavice, jíž leželi všichni muži u nohou. Za trest za své pozemské hříchy však je nyní uvězněna v těle tlustého corgiho jménem Kulda NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek