na stránku
 • 229,00 Kč

  Scénárista, režisér a publicista Václav Soldát se dlouhodobě pohybuje v uměleckém prostředí, ať už se jedná o hudbu, literaturu, divadlo nebo film. Díky tomu je jeho adresář plný jmen významných osobností české kultury, z nichž většina jsou dodnes jeho dobří přátelé. Kromě nich se však živě zajímá i o celkové dění  v oblasti kultury a zábavy.

 • 199,00 Kč

  Dialog Kamily Moučkové a Marty Kubišové o profesních kariérách, normalizaci, mlčení a vzdoru, Chartě 77 ,Václavu Havlovi, pražské kavárně, Miloši Zemanovi, naší minulosti i současnosti zachytili zkušení publicisté a pedagogové DAMU Vlastimil Ježek a Zdeněk A. Tichý.

 • 209,00 Kč

  Aktualizované vydání příbehu Tomáše Tomečka - externího testovacího jezdce v automobilce Tatra. Dálkovým závodům se věnuje od roku 1995, výhradně ve spojení s kamiony Tatra. Rally Dakar (Paříž - Dakar) se zúčastnil 16x, Africa Eco Race osmkrát. Oba závody vyhrál, 12x stál na stupních vítězů. Patří k hlavním tvářím Africa Eco Race

 • 210,00 Kč

  Jak to vidí slavný herec a politik Vítězslav Jandák? Na co vzpomíná a co ještě nikomu neprozradil? Nebývale otevřený a upřímný rozhovor, který by nevznikl, nebýt koronavirové krize.

 • 179,00 Kč

  VKnihu DOBRODRUH z VÁCLAVÁKU Václav Junek syn, zavedený spisovatel a scénárista, napsal o svém otci Václavu Junkovi, známém grafikovi, malíři a ilustrátorovi. Kniha je doplněna fotografiemi z rodinného alba a řadou ukázek tvorby grafika, malíře a ilustrátora Václava Junka

Zobrazeno 7 – 11 z 11 položek