Sport a metodika Počet knih: 107

na stránku
 • 50,00 Kč

  Jihoafrický Alcatraz. Tak se přezdívalo vězení na ostrově Robben Island u Kapského Města. Od šedesátých do osmdesátých let minulého století tam živořili za mřížemi odpůrci apartheidu

 • 180,00 Kč

  Nová pravidla fotbalu platná od 1. 8. 2020. K vydání připravila Pravidlová komise FAČR pod vedením předsedy Jiřího Kureše. Při odběru nad 10 ks poskytujeme slevu 25% z ceny bez DPH. Slevu ze zobrazované ceny Vám spočítáme při vyřízení objednávky! POKUD CHCETE PLATIT PŘEVODEM NA ÚČET, NEPLAŤTE DOPŘEDU! FAKTURA VÁM BUDE ZASLÁNA SE ZBOŽÍM.

 • 419,00 Kč

  Kniha mapuje jako první u nás kompletní historii klubových pohárových soutěží na území Česka. Popisuje historii Československého a Českého poháru, a to exklusivními texty, úplnými výsledky a je doplněna  množstvím historických fotografií.

 • 199,00 Kč

  Publikace určená především dětskému čtenáři, milovníkům fotbalu a těm, kdo mají rádi zvířata a není jim lhostejný stav našeho životního prostředí. Jde o dvojjazyčnou česko-anglickou publikaci, která je doprovázena poutavými ilustracemi.

 • 219,00 Kč

  Nová kniha Vaška Vašáka seznámí čtenáře prostřednictvím rozhovorů s významnými osobnostmi různých oborů s jejich osobním vztahem k fotbalu.

Zobrazeno 103 – 107 z 107 položek