Beletrie a historie  Počet knih: 369

na stránku
 • 229,00 Kč

  Případné senzacechtivé čtenáře předem varuji: tato kniha možná tak docela není pro Edvarda Beneše, v žádném případě však nemá být proti tomuto velkému člověku. Koneckonců, snad všechny postuláty, z nichž jsem v jejím textu vycházel, jsou známé a dnes už chvála bohu bez velkých potíží dostupné, takže je otázka po mé objektivitě předem zodpovězena.

 • 169,00 Kč

  Jednou jsem jednu z mých minulých knížek zahlédl na opuštěné lavičce v parku. Nikdo se k ní neměl a navíc hustě pršelo. Stál jsem pod deštníkem a pozoroval zkázu mé snahy o čtenářovu přízeň. Písmena se rozmáčela a knížka se poroučela, jako kdyby to byl můj vlastní osud. Pak mi došlo, že se říká: „ Do třetice všeho dobrého.“ Ovšem také někdy: „Třikrát a...

 • 149,00 Kč

  Bořík už v tom zase lítá a s ním celá jeho třída, hlavně jeho kamarádi Mirek, Čenda a Aleš. Za co málem Čenda dostal dvojku z chování, s kým chce chodit Mirek a s kým samotný Bořík? A jak to asi dopadne, když se u největšího šprta třídy uspořádá třídní mejdan? Jak dopadne Jánošík? Mejdan u Bohouška právě začíná!

 • 159,00 Kč

  Volné pokračování úspěšného bestselleru Manželky s.r.o. od čecho-američanky Kathy Smith.

 • 219,00 Kč

  Historický román z Prahy z 16. století.

 • 349,00 Kč

  Kniha je unikátní encyklopedií obalů i vkládaných obrázku do žvýkaček. Vedle historie výroby a prodeje žvýkaček obsahuje rozsáhlou kolekci reprodukcí historických i současných obalů. Přináší i rozhovory s řadou známých osobností o jejich vztahu ke žvýkání a žvýkačkám.

Zobrazeno 325 – 330 z 369 položek