Beletrie a historie  Počet knih: 375

na stránku
 • 189,00 Kč

  Výbor klasických starých pověstí českých podle Aloise Jiráska v komiksovém zpracování, které díky užití kombinace bílé a černé plochy bude stejně přitažlivý jak pro děti, tak i pro dospělé. Do komiksové podoby připravil a nakreslil Vladimír Bican.

 • 175,00 Kč

  Kniha pojednává o rakousko-uherské lodi Zenta a stručně shrnuje na jejím příkladu zánik námořnictva c. a k. monarchie během první světové války i úlohu českých námořníků v něm.

 • 189,00 Kč

  Kniha přináší šestnáct zajímavých historických událostí a příběhů, z nichž některé nejsou běžnému čtenáři dosud známy. Čtivé pojetí ve formě literatury faktu je doplněno mnoha dobovými ilustracemi a fotografiemi.

 • 269,00 Kč

  Napínavý příběh na motivy skutečných událostí, vyprávěný podle muže, jenž stál v hierarchii albánské mafie na jednom z nejvyšších míst. Nová kniha známého autora Josefa Habase Urbana, autora románového bestselleru Habermannův mlýn, který se dočkal stejně úspěšného filmového zpracování .V roce 2019 vyšel autorův bestseller Návrat do Valbone na motivy...

 • 210,00 Kč

  Jak to vidí slavný herec a politik Vítězslav Jandák? Na co vzpomíná a co ještě nikomu neprozradil? Nebývale otevřený a upřímný rozhovor, který by nevznikl, nebýt koronavirové krize.

 • 259,00 Kč

  Jedinečná publikace zabývající se vším, co vás kolem piva napadne. Složením, řazením do kategorií, kuriozitami, zákony doma i ve světě a dalšími záležitostmi.

Zobrazeno 361 – 366 z 375 položek