Beletrie a historie  Počet knih: 375

na stránku
 • 199,00 Kč

  Publikace určená především dětskému čtenáři, milovníkům fotbalu a těm, kdo mají rádi zvířata a není jim lhostejný stav našeho životního prostředí. Jde o dvojjazyčnou česko-anglickou publikaci, která je doprovázena poutavými ilustracemi.

 • 189,00 Kč

  Další pohádková kniha známého psychiatra a spisovatele Jana Cimického určená malým čtenářům vypráví o putování tří kočičích kamarádů po českém venkově.

 • 30,00 Kč

  Knižní zpracování stejnojmenné filmové komedie režisérky Evy Toulové JAK SE MOŘÍ REVIZOŘI  o obyčejné rodince z maloměsta. Budete se až divit, jak se její členové nebezpečně podobají vám a vašemu okolí.

 • 120,00 Kč

  Praha je centrem naší země už dlouhá staletí a za tu dobu se v ní odehrály tisíce událostí, které měly vliv na české i světové dějiny. Osudových míst je v ní skutečně mnoho, některá notoricky známá, okolo jiných jenom procházíme. Tato kniha přináší čtenářům třicet osudových událostí a třicet s nimi souvisejících osudových míst.

 • 269,00 Kč

  Fiktivní román zasazený do reálného světa. Autor řeší, jak by mohl svět vypadat, a jak opravdu vypadá.

 • 349,00 Kč

  Tato kniha seznámí čtenáře s tradičními mýty, bájemi, pohádkami a poezií Grónska v podání známých cestovatelů a polárníků Aleny a Jaroslava Klempířových. Jako bonus je přidána pasáž věnovaná zeměpisným objevům a polárním výpravám. V současné době epidemických opatření je zatím kniha k dispozici pouze u nakladatele, na trh bude uvedena počátkem roku 2021. 

Zobrazeno 367 – 372 z 375 položek