Průvodce Počet knih: 41

na stránku
 • 80,00 Kč

  Existuje mnoho druhů církevních staveb, nicméně k těm nejzajímavějším patří opevněné kostely, které kromě náboženských účelů sloužily i k obraně proti nepřátelům. II. díl publikace

 • 69,00 Kč

  Z více než tří tisíců chráněných stromů a stromořadí se publikace podrobně zmiňuje o 300 z nich. Kromě popisů a fotografií přináší i zajímavosti z jejich neobyčejné historie NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 69,00 Kč

  Další titul tematicky zaměřených průvodců vyhledávané edice Navštivte… přináší množství údajů o jednotlivých objektech i dalších praktických informací, které usnadní plánování výletů i náročnějších túr. NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 69,00 Kč

  Další svazek populární edice "Navštivte…" volně navazující na Poutní místa v Čechách vás zavede v posvátným místům Moravy a Slezska, NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 69,00 Kč

  Cesta k pramenům může být poučná i zábavná, v každém případě bývá docela obtížná, protože většina řek pramení vysoko v horách a dostat se k nim nebývá nijak snadné NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 69,00 Kč

  Tento svazek oblíbené edice popisuje maloplošná chráněná území, v nichž návštěvníci mohou vidět zajímavé skalní útvary, jeskyně, geologické profily, romantická údolí, cenné lesní, lesostepní, luční, mokřadní a jiné formace NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

Zobrazeno 13 – 18 z 41 položek