Průvodce Počet knih: 40

na stránku
 • 199,00 Kč

  Vlakem, na kole, autem, po řece, autobusem a také se tam chodí pěšky. To proto, abyste se dostali do ráje. Do úžasné vsi při Berounce, do zasněných údolí té skvělé řeky, do hlubokých lesů nad jejími zákruty a peřejemi, k tamním divokým skalám.

 • 249,00 Kč

  Zdeněk Fišera, známý autor encyklopedických knih a turistických průvodců, provede čtenáře hradními kaplemi na Moravě a také ve Slezsku, a to nejen na našem území, ale také na území dnešního Polska, které dříve náleželo k Českým zemím. Jedinečný průvodce je doplněn QR cody, mapovými prvky a fotografickou přílohou.

 • 249,00 Kč

  Průvodce provází čtenáře nejen stručnou historií dráhy u nás, ale také vysvětluje jak fungují jednotlivá drážní zařízení a samozřejmě je přivádí k nezajímavějším a nejvýznamnějším viaduktům, tunelům, drážním zařízením, muzeím, nádražím a na mnoho dalších míst.

 • 299,00 Kč

  Nová kniha známého autora Pavla Toufara je další z řady turistických průvodců Toulky, v níž se spojuje rádce na putování různými místy naší vlasti s jejich podmanivou krásou a bohatou historií.

Zobrazeno 37 – 40 z 40 položek