Průvodce Počet knih: 41

na stránku
 • 169,00 Kč

  Průvodce provází čtenáře nejen stručnou historií dráhy u nás, ale také vysvětluje jak fungují jednotlivá drážní zařízení a samozřejmě je přivádí k nezajímavějším a nejvýznamnějším viaduktům, tunelům, drážním zařízením, muzeím, nádražím a na mnoho dalších míst.

 • 190,00 Kč

  Nová kniha známého autora Pavla Toufara je další z řady turistických průvodců Toulky, v níž se spojuje rádce na putování různými místy naší vlasti s jejich podmanivou krásou a bohatou historií.

 • 120,00 Kč

  Praha je centrem naší země už dlouhá staletí a za tu dobu se v ní odehrály tisíce událostí, které měly vliv na české i světové dějiny. Osudových míst je v ní skutečně mnoho, některá notoricky známá, okolo jiných jenom procházíme. Tato kniha přináší čtenářům třicet osudových událostí a třicet s nimi souvisejících osudových míst.

 • 120,00 Kč

  Kniha bojiště severních Čech zavádí čtenáře na významná i méně známá bojiště českých dějin, provází ho dějinami všech válek od starověku po 20. století a nabízí tak čtenáři ojedinělý pohled na celou tuto krajinu z nevšedního úhlu pohledu. Navštivte s autorem bojiště a podívejte se na tato místa pohledem velitelů a jejich vojsk.

 • 159,00 Kč

  Nejen kostely, ale i celá řada klášterů byla stavěna jako opevněné prostory, kde bylo možné se v případě nebezpečí také bránit. Známý encyklopedista a autor turistických průvodců přináší ve své nové knize přehled podobně opevněných církevních památek a doplňuje tak svoji předchozí publikaci Opevněné kostely Moravy a Slezska.

Zobrazeno 37 – 41 z 41 položek