Průvodce po ČR Počet knih: 7

na stránku
 • 69,00 Kč

  Malebný Ašský výběžek skýtá netušené možnosti pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky. Území je protkáno sítí perfektně značených tras NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 69,00 Kč

  Oblast Kokořínska odedávna přitahovala romantické duše. Její ráz určují především nekonečné labyrinty pískovcových skal s bizarními skalními útvary, spletitými tmavými roklemi a hlubokými lesy. NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 69,00 Kč

  Slavkovský les, území ležící v západočeském lázeňském trojúhelníku, upoutá návštěvníky nejen kulturními a historickými památkami, ale především přírodními zajímavostmi. NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 69,00 Kč

  Příhraniční Šluknovský výběžek byl kdysi neprávem opomíjenou částí republiky. I tady najdeme historická města s památkami, ale především řadu krásných přírodních koutů, ještě nezatížených rozvojem cestovního ruchu NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 189,00 Kč

  Kniha turistických reportáží známé a uznávané novinářky a reportérky Taťány Březinové přináší čtenářům nabídku pozoruhodných výletů do řady zajímavých lokalit naší republiky i jejího okolí, které jsou úzce spjaté s naší historií. Kniha je zároveň literaturou faktu i turistickým průvodcem určeným pro všechny nadšence do historie a turistiky.

 • 319,00 Kč

  Turisticko-historický průvodce, který provádí čtenáře po padesáti historických zajímavostech na území Kralupska, Slánska a Kladenska. Obsáhlé texty napsané ve faktografickém duchu jsou doplněny o rozsáhlé historické popisy, fotografie a mapové výseky. Kniha je tak vhodná pro příznivce turistiky, historie i lokální patrioty.

Zobrazeno 1 – 6 z 7 položek