Průvodce po ČR Počet knih: 5

 • 69,00 Kč

  Malebný Ašský výběžek skýtá netušené možnosti pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky. Území je protkáno sítí perfektně značených tras NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 199,00 Kč

  Velká encyklopedická příručka, která by neměla chybět v žádné rodině, obsahuje 1 500 hlavních hesel a více než 1 000 podhesel, v nichž jsou zachyceny nejvýznamnější lokality České republiky z hlediska kulturně historického, přírodovědeckého a technického NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 69,00 Kč

  Oblast Kokořínska odedávna přitahovala romantické duše. Její ráz určují především nekonečné labyrinty pískovcových skal s bizarními skalními útvary, spletitými tmavými roklemi a hlubokými lesy. NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 69,00 Kč

  Slavkovský les, území ležící v západočeském lázeňském trojúhelníku, upoutá návštěvníky nejen kulturními a historickými památkami, ale především přírodními zajímavostmi. NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 69,00 Kč

  Příhraniční Šluknovský výběžek byl kdysi neprávem opomíjenou částí republiky. I tady najdeme historická města s památkami, ale především řadu krásných přírodních koutů, ještě nezatížených rozvojem cestovního ruchu NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek