Detektivní literatura Počet knih: 132

na stránku
 • 79,00 Kč

  Úspěšná trenérka dostihových koní Jana Hardyová, známá z předchozích románů Navzdory (2003), Dvojí dohoda (2005) a Dilema (2005), se vzpamatovala z nepříjemného soudního procesu s Haroldem Powellem a zdá se, že ji čeká skvělý rok se svatbou na obzoru.

 • 69,00 Kč

  Majitelka svatební agentury Joey DeMato se ocitne v nelehké situaci, když se její klientkou stane Alicia, dávná přítelkyně z vysoké školy. Alicia spěchá do manželství s detektivem Benem, který jí zachránil život NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 79,00 Kč

  Jana Hardyová se stále nevzdává svého snu a touží po úspěchu. Chce, aby její koně vyhrávali dostihy. Již s profesionální trenérskou licencí se vydává do Irska NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 79,00 Kč

  Děj strhujícího thrilleru někdejšího úspěšného žokeje, majitele a chovatele koní Richarda Pitmana a zkušeného dostihového publicisty a praktika Zprostředkovaný prodej pouze přes internetový obchod !

 • 99,00 Kč

  Archeoložka Laetitia Talbotová se s elánem a nadšením vydává na svou první výzkumnou cestu. Vše běží podle plánu až do chvíle, kdy vstoupí do Vily Európa, kde je cosi velmi v nepořádku… NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

Zobrazeno 7 – 12 z 132 položek