Detektivní literatura Počet knih: 134

na stránku
 • 199,00 Kč

  Hlavní postava se vydává za odplatou proti mocnějšímu a výše postavenému protivníkovi, který spáchal zločin na jeho ženě. Přitom narazí na politické machinace, korupci, zneužívání moci, další politické zločiny a intriky se sexuálním podtextem, kterým bude muset čelit, to vše v porevolučních náladách naší země.

 • 149,00 Kč

  Strhující detektivní román podle skutečného příběhu

 • 199,00 Kč

  Je volným pokračování knihy Solární Baroni - Organizovaný zločin, který musí být překrýt ještě větším zločinem, aby skuteční aktéři nebyli potrestání a naopak mohli pokračovat v tunelování veřejných financí. Druhá část trilogie popisuje způsoby likvidace nepohodlných osob, které se novodobé mafii připletou do cesty

 • 179,00 Kč

  Postava muže, který se stane skutečným postrachem všech, kteří se stále domnívají, že oni jsou něco víc, než normální a pracovití lidé.

 • 109,00 Kč

   Krátké detektivní příběhy s otevřeným koncem jsou pro čtenáře pobavením i hádankou zároveň, vhodné jak pro malé čtenáře, tak i pro dospělé. Pokud máte rádi hádanky a detektivky, neváhejte…

 • 199,00 Kč

  Třetí díl trilogie vypráví o poslední části procesu, který je nutný pro zakrytí zločinu. Sleduj tok peněz a k těm pak jednoduše přiřadíš osoby. Pro dokonalý zločin musí být vhodné zákony, které nejsou pro lidi, ale pro tuneláře a šmejdy. Vrah v taláru je ten, kdo nevinnému může vědomě zcela zničit život a přesto zůstane navždy nepotrestán??

Zobrazeno 121 – 126 z 134 položek