Ostatní zdeněk Šmíd Počet knih: 111

na stránku
 • 99,00 Kč

   V tomto svém prvním půvabném a dojímavém románu Peter Pezzelli oživuje zemitou senzualitu italských Abruzz NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 49,00 Kč

  Třetí díl o letcích z americké výzkumné základny Dreamland se odehrává při misi v Iráku. Americké posádky tady mají vyhledávat stanoviště radarů a baterie střel země–vzduch NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 49,00 Kč

  V nevadské poušti je ukryta tajná základna amerického letectva, kde se vyvíjejí a testují nejmodernější zbraně světa. Tady nejlepší mozky pracují na výzbroji a letounech, které dokážou víc, než si kdo umí představit. Zprostředkovaný prodej pouze přes internetový obchod !

 • 49,00 Kč

  Napínavý příběh z prostředí americké vojenské letecké základny v Nevadě, která je zároveň nejrozvinutější americkou bojovou laboratoří. Dreamland je domovem útočného oddílu Whiplash. Muži a ženy této jednotky jsou pro své schopnosti prvním týmem, který prezident povolá v případě zásadního ohrožení Ameriky... NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ...

 • 79,00 Kč

  Knížka Dudáci a vlčí hlavy (poprvé vyšla v roce 1987), je soubor parafrází na historické a folklorní motivy. Autor v ní představuje své rodné Chodsko, tajuplný kraj, kde dodnes žijí bohaté lidové tradice.

 • 89,00 Kč

  Na stránkách knihy Dvojhlas autorů Pavla Loňka a Milana Švece se setkávají ve vzájemných rozhovorech osobnosti ze světa sportu i kultury, jejichž životy se protínají.

Zobrazeno 13 – 18 z 111 položek