Edice Olympia Počet knih: 30

na stránku
 • 149,00 Kč

  Historické povídky s četnickou tématikou podle skutečných událostí.

 • 99,00 Kč

  Historická literatura i další prameny běžně prezentují Dejvice jako jakési bílé místo na mapě Pražského povstání v květnu 1945. S výmluvou, že se zde tehdy snad vůbec nic nedělo, protože tyto Dejvice drželi pevně „Němci“. Tato knížka však není fikce, protože tomu tak vůbec nebylo!          

 • 119,00 Kč

  V letošním roce uběhlo 110 let od narození Jaroslava Foglara. Olympia, která je se jménem Jaroslav Foglar spojena již řadu let, vydává malý výročního sborníku, který nyní držíte v ruce. Přispělo do něj několik foglarovců, kteří se na rozvoji foglarovského hnutí celoživotně podílejí

 • 199,00 Kč

  Nová kniha známého autora Pavla Toufara je další z řady turistických průvodců Toulky, v níž se spojuje rádce na putování různými místy naší vlasti s jejich podmanivou krásou a bohatou historií.

 • 129,00 Kč

  Třináct příběhů o mentálně postižených klientech Domova pro osoby se zdravotním postižením Sulická ve vyprávění ředitelky domova Lenky Kohoutové. Třináct příběhů o lásce a úctě k postiženým i o nenávisti a pohrdání. Kniha je naprosto otevřenou výpovědí o životě těchto lidí a vzájemných vztazích s jejich okolím.

 • 189,00 Kč

  Co všechno mohou zažít tři kočky, bílá Micka, mourovatá Marta a černá Zuzana? A obzvláště, když jsou to kočky kouzelné a mluvící? Pan Kareš s nimi vystupuje v cirkuse a když nastanou prázdniny, tak se tři kočky, pan Kareš a jeho malá vnučka Elinka ocitnou v malé útulné chaloupce na venkově. A není divu, že tři kouzelné kočky a jejich holčičí kamarádka...

Zobrazeno 25 – 30 z 30 položek