Elektronické

Elektronické knihy ve formátu PDF. E-knihy je možné zaplatit pouze bankovním převodem. Po obdržení platby Vám bude kniha s daňovým dokladem doručená do 48 hodin na Vaší e-mailovou adresu.

na stránku
 • 60,00 Kč

  Základní pravidla společenského chování pro malé i velké čtenáře. Komu kdy dát přednost, jak se představovat, jaké oblečení zvolit do společnosti, jak vhodně stolovat a další rady, které usnadní život každému, kdo chce ve společnosti obstát bez úhony a se ctí.

 • 60,00 Kč

  Wayne Cameron vyhoví přání své vážené bostonské rodiny a začne studovat práva na Harvardské univerzitě. Brzy však zjistí, že volba studia medicíny není tou pravou průpravou pro život. Jako greenhorn odchází na Západ a spřátelí se s trojicí báječných chlapíků.

 • 70,00 Kč

  Historky, ve kterých hraje hlavní roli pes. Laskavě a vtipně napsané historky mnohé inspiruje k budoucímu soužití se psem.

 • 70,00 Kč

  Slavný americký cestovatel, dobrodruh, publicista a spisovatel Richard Halliburton (1900-1939) se svým osobitým vtipem a originalitou provází čtenáře přes oceány a kontinenty na místa nejznámějších historických událostí

 • 60,00 Kč

  Zveme vás do nitra divadla, kam nezasvěcený nepronikne, abychom společně prožili příběh o zrodu jedné inscenace a lidí kolem ní. Co prozradil Arthur Hailey o letišti a o hotelu, to (a více) prozradí Eva Marková o divadle.

 • 50,00 Kč

  Urna nepatří na kredenc.Přináši to smůlu. Hrdina knihy to poznává na vlastní kůži. Po hádce s matkou odchází k btratrovi, kde se znovu zamiluje do ženy, do které se zamiloval i jeho bratr.

Zobrazeno 13 – 18 z 32 položek