Novinky

na stránku
Zobrazeno 1 – 6 z 24 položek
 • 0,00 Kč

  Kniha rozebírá mýty a fakta v oblastech klimatické změny, krize identity, umělé inteligence a genetického inženýrství. Hledá důvody, nedostatku zdravého rozumu a nástroje, jak jej obnovit. VYCHÁZÍ V TÝDNU OD 11.12.2023, JIŽ DNES K DISPOZICI NA NAŠEM E-SHOPU!

 • 0,00 Kč

  Jedinečné autentické svědectví o době a lidech v období přerodu východní Evropy, na které navazuje stejně autentické svědectví o tehdejších poměrech v našem soudnictví a vězeňství. VYCHÁZÍ V TÝDNU OD 11.12.2023, JIŽ DNES K DISPOZICI NA NAŠEM E-SHOPU!

 • 239,00 Kč

  Žantovského Cvokhauz je metafora, postihující naši slovutnou přítomnost, plnou absurdních předpisů z Evropské unie, kampaní rozmanitých nátlakových  „neziskových“ organizací, snahy o prosazení myšlenky mnohopohlavního světa, kde můžete stejně dobře být mužem, ženou, židlí nebo bramboříkem, hlavně když se hlásíte o rovná práva.

 • 219,00 Kč

  Knížka MEZI ŽIDLEMI, resp. její fragmenty vycházely za autorova života na serveru Britské listy, finální podobu dal autor textu až krátce před svým odchodem „za modrý obzor“, Jsou to atypické ne-memoáry, časově se prolínající postřehy a zážitky z toho podivného století ...

 • 269,00 Kč

  Peru je pro nás pojem známý, a přesto velice vzdálený. Víme sice, že tato země existuje kdesi v Jižní Americe. Rovněž pro většinu  není tajemstvím, že tato část země je spojena s říší Inků a s jejich neobyčejnou kulturou, při které si jistě vybavíme alespoň známou a tajuplnou pevnost Machu Picchu. Ale co o této zemi víme doopravdy? ... ZATÍM K DOSTÁNÍ...

 • 279,00 Kč

  V knize  přináší autoři Alena a Jaroslav Klempířovi čtenářům řadu zajímavostí, zejména o moderním Grónsku, jeho kultuře a lidech, ale také neobyčejné zážitky z dalších částí světa, především z Karibiku. VÝHRADNĚ V NAŠEM E-SHOPU!

Zobrazeno 1 – 6 z 24 položek