Novinky

na stránku
Zobrazeno 1 – 6 z 36 položek
 • 499,00 Kč

  Publikace zachycuje mistrovství světa ve fotbale 2018, všechny kvalifikační zápasy a průběh celého šampionátu od základních skupin až po finále. Samostatné kapitoly jsou věnovány účasti našeho mužstva v průběhu kvalifikačních zápasů. Kniha obsahuje i historické statistiky zápasů i hráčů a samozřejmě kompletní výsledkový servis celého mistrovství světa. Je...

 • 299,00 Kč

  Román je volně inspirován osudy malého týmu českých lékařů a dalšího personálu, jenž působil v čase 2. světové války právě v daleké Číně. (Není tedy „literaturou faktu.“) Příběh sám je ale symbolickým poděkováním všem zahraničním lékařům, nejen českým, kteří čínské zemi pomáhali v nemilosrdném boji s japonskými agresory.

 • 175,00 Kč

  Nová pravidla fotbalu platná od 1. 7. 2018. Pro subjekty sdružené ve FAČR platí sleva z prodejní ceny 25% při odběru nad 10 kusů.

 • 149,00 Kč

  Třída páťáků se vydá na školní výlet po neznámých místech Prahy, až narazí na sochu Černého rytíře. Průvodkyně jim poví pověst, která se k němu váže. Někteří se tomu vysmějí, zesměšňují pravdivost a vzhled rytíře a po soše začnou pohazovat odpadky. V tom se rytíř se probudí a na děti vznese kletbu. Každého uvězní do jedné sochy v Praze, aby okusil, co...

 • 249,00 Kč

  Tato kniha je o hodnotách jako je právo, svoboda, tolerance, o vnímání jejich šíře a důsledků, ale také o vyprazdňování slov, o falešné a všudypřítomné korektnosti, dovedně skrytých manipulacích, o paradoxech a nelogičnostech, které už skoro ani jako paradoxy a nelogičnosti nevnímáme.

 • 299,00 Kč

  Třetí díl o solárních baronech. Zvítězí spravedlnost?

Zobrazeno 1 – 6 z 36 položek