Novinky

na stránku
Zobrazeno 1 – 6 z 27 položek
 • 129,00 Kč

   Krátké detektivní příběhy s otevřeným koncem jsou pro čtenáře pobavením i hádankou zároveň, vhodné jak pro malé čtenáře, tak i pro dospělé. Pokud máte rádi hádanky a detektivky, neváhejte…

 • 349,00 Kč

  Kniha obsahuje nejen řadu unikátních údajů dokumentujících procesy globalizace světové ekonomiky, ale analyzuje i v historickém kontextu posuny ekonomického myšlení v teorii i jejím odrazu do  uplatňovaných metod, nástrojů a struktury současné světové ekonomiky.

 • 499,00 Kč

  Kniha o vzniku první republiky, společenských a hospodářských problémech, politických aférách.

 • 199,00 Kč

  Třináct příběhů o mentálně postižených klientech Domova pro osoby se zdravotním postižením Sulická ve vyprávění ředitelky domova Lenky Kohoutové. Třináct příběhů o lásce a úctě k postiženým i o nenávisti a pohrdání. Kniha je naprosto otevřenou výpovědí o životě těchto lidí a vzájemných vztazích s jejich okolím.

 • 219,00 Kč

   Kniha o cestě Miloše Zemana k vítězství mapuje mmenty prvního pětiletého mandátu hlavy státu, jehož zásadní součástí byly krajské cesty a stovky diskusí s občany. Ty podle Miloše Zemana patří k hlavní povinnosti přímo voleného prezidenta. Díky této publikaci získáte přehled též o době těsně předvolební, o rozhodujících tématech a zásadních debatách obou...

 • 249,00 Kč

  Postava muže, který se stane skutečným postrachem všech, kteří se stále domnívají, že oni jsou něco víc, než normální a pracovití lidé.

Zobrazeno 1 – 6 z 27 položek