Novinky

na stránku
Zobrazeno 1 – 6 z 23 položek
 • 249,00 Kč

  Kniha zkušeného novináře a spisovatele Ivana Černého přináší čtenáři sérii povídek-soudniček, založených na skutečných případech českých sexuálních zločinů. Nechybí v nich drama a napětí, z některých až zamrazí v zádech.

 • 319,00 Kč

  Turisticko-historický průvodce, který provádí čtenáře po padesáti historických zajímavostech na území Kralupska, Slánska a Kladenska. Obsáhlé texty napsané ve faktografickém duchu jsou doplněny o rozsáhlé historické popisy, fotografie a mapové výseky. Kniha je tak vhodná pro příznivce turistiky, historie i lokální patrioty.

 • 199,00 Kč

  Příští děj provede čtenáře Prahou, rakouským Salcburkem a také jinými místy, především ovšem Chřibskou a Krásnou Lípou na nejzazším českém severu. Anebo německém, jak se to vezme. Jeho titul PAS do RÁJE s VŮNÍ KAKAA však rozklíčujete brzy poté, co se do něj začtete. A začnete se vžívat do navzájem propletených osudů celé řady jeho hlavních protagonistů.

 • 219,00 Kč

  „Každá změna je k horšímu“ je pravděpodobně první novela na světě, jejímž hlavním hrdinou je dotační specialista. Autor ironizuje prostřednictvím absurdního příběhu pozdního třicátníka systém rozdělování dotací, ovšem hlavní těžiště svižné novely tvoří jeho vztahy s manželkou Danielou a nadřízeným hlavním dotačním specialistou č. 6.

 • 249,00 Kč

  Máte-li čas a náladu, uvařte si šálek kávy, či nalijte sklenku něčeho slušného a pojďte se potkat s osobnostmi, které se kdysi, některé dříve, jiné daleko později, po svém vstupu na tento svět řádné nadechly a letěly s tou vizí oslnit okolí, být slavní a užiteční, či si aspoň s rukama v kapsách hvízdat a dělat lidem radost. 

 • 489,00 Kč

  Postava Jana Půlpytla a jeho rodiny rámuje rozsáhlou publikaci, v níž autor na základě četné dobové dokumentace vytváří plastický obraz československého zahraničního a domácího odboje, i krutou represi nacistického aparátu.

Zobrazeno 1 – 6 z 23 položek