Novinky

na stránku
Zobrazeno 1 – 6 z 27 položek
 • 199,00 Kč

  Každý člověk i zdravotní systém by se měli snažit, aby lidé byli po drtivou část svého života zdraví, a když onemocní, tak aby se opět uzdravili a nikoliv se jen léčili. Je proto rolí státu, aby takovému zdravotnímu systému otevřel dveře.

 • 429,00 Kč

  Poslední hvizdy píšťalek rozhodčích v prosinci pravidelně ukončí honbu za mistrovskými body. Tribuny osiří a hráči si začnou vychutnávat dny dovolené, a s nimi i tradiční atmosféru vánočních svátků. Ale jen co starý rok odhodí svůj kabát, a oblékne se do nového, fotbalový fanoušek, lačný po dramatech na zelených pažitech a gólech, s radostí...

 • 249,00 Kč

  Slušné chování by měl ovládat každý, alespoň natolik, aby nevypadl mezi lidmi jako naprostý buran. Jak toho docílit snadno a rychle, čemu se vyhnout a co mít naopak na mysli, o tom všem je kniha Václava Soldáta.

 • 229,00 Kč

  Kniha unikátních osobních vzpomínek Václava Junka, bývalého režiséra, dramaturga a producenta ČST a známého spisovatele a publicisty, na setkání s řadou známých osobností kulturního a společenského života.

 • 249,00 Kč

  Pavlu Tesařovi, hrdinovi knihy, komplikuje život - právě tak jako jeho choti - marné čekání na potomka. A když pak přece jen nadejde onen toužebně očekávaný den, náležitě se vyděsí. Ocitá se totiž v roli, o které se mu předtím nemohlo zdát ani v těch nejdivočejších snech ... Otěhotněl!

 • 249,00 Kč

  Paříž! Víme o ní ještě dřív, než se nám podaří ji spatřit na vlastní oči. Město na Seině se už od první chvíle usadí v srdci. Neoslňuje nádherou, ale přirozenou elegancí. A k tomu se pak ještě řadí i osobní zážitky a setkání. Vstupují do člověka jako pevné zážitky v čase. Pojďme se tedy společně vydat na procházku městem, někde se zastavit a třeba i...

Zobrazeno 1 – 6 z 27 položek