Novinky

na stránku
Zobrazeno 1 – 6 z 49 položek
 • 219,00 Kč

  Kelly, Westonie. Bruncvík a dvacet sedm českých pánů. Co mají tato témata společného? Všechna jsou obecně v povědomí veřejnosti, ale kolem všech je neprostupná aura tajemna. 

 • 269,00 Kč

  Kniha slovenského spisovatele a poslance Artúra Soldána vyšla před několika lety na Slovensku a okamžitě vzbudila zájem veřejnosti i odborníků. Autor v ní totiž přináší detailně několik příběhů špionů, jejichž životy nabíraly často velmi zajímavé obrátky. 

 • 199,00 Kč

  Bořík už v tom zase lítá a s ním celá jeho třída, hlavně jeho kamarádi Mirek, Čenda a Aleš. Za co málem Čenda dostal dvojku z chování, s kým chce chodit Mirek a s kým samotný Bořík? A jak to asi dopadne, když se u největšího šprta třídy uspořádá třídní mejdan? Jak dopadne Jánošík? Mejdan u Bohouška právě začíná!

 • 219,00 Kč

  Jednou jsem jednu z mých minulých knížek zahlédl na opuštěné lavičce v parku. Nikdo se k ní neměl a navíc hustě pršelo. Stál jsem pod deštníkem a pozoroval zkázu mé snahy o čtenářovu přízeň. Písmena se rozmáčela a knížka se poroučela, jako kdyby to byl můj vlastní osud. Pak mi došlo, že se říká: „ Do třetice všeho dobrého.“ Ovšem také někdy: „Třikrát a...

 • 249,00 Kč

  Román o zprávách, které o sobě a o mnohém, co vidí kolem sebe, posílá domů Johannes Hofer odevšad, kam ho po Evropě zavěje jeho značně dramatický osud mezi lety 1910 až 1945.

 • 299,00 Kč

  V roce 1689 byla pod vedením tajných agentů francouzského krále Ludvíka XIV. vyslána do Čech skupina osob, aby tam – viděno dnešníma očima – podnikla teroristický útok. Měli vyvolat strach a paniku. Především Praha „měla shořet v požáru tak děsivém, že se o něm bude ještě po století mluvit jenom šeptem“. Nakolik se mise paličů zdařila se dozvíte v...

Zobrazeno 1 – 6 z 49 položek