Beletrie a historie  Počet knih: 375

na stránku
 • 229,00 Kč

  Známá politička, publicistka, právnička, aktivistka a bojovnice za lidská práva přináší ve své nové knize sérii rozhovorů, v nichž připomíná řadu nedávných politických afér, které zasvěceně komentuje a uvádí na pravou míru. S odstupem času zároveň některé z nich znovu komentuje a shrnuje jejich dopady na celou společnost. Čtenáři tak získávají jedinečný...

 • 185,00 Kč

  Vyždímat z koronavirové pandemie pětadvacet recesistických vtipů posazených do podobného počtu zemí a kultur není jen tak ledajaká sranda. Ideální kouskovité čtení do vlaku, do metra, do fronty s dvoumetrovými odstupy, čekání na milovanou kamarádku, nebo stomatologické čekárny, když už se zase otevřely. 

 • 249,00 Kč

  Jedinečná publikace o životě Vlasty Buriana, kterou autor sepsal s pomocí vzpomínek lidí kolem něj. Jde o originální přístup k životopisu jedné z největších osobností české kinematografie. Publikace je doplněna řadou unikátních fotografií ze soukromé sbírky. Vázaná

 • 229,00 Kč

  V následujícím textu autor zpracovává téměř výlučně poznatky z trestních řízení, které přímo sledoval. Díváse na svět svýma vlastníma očima a mnohdy se rozchází s pohledy oficiálních novinářů a také oficiálních představitelů justice.

 • 155,00 Kč

  Bugsy (čti: Baksi) je yorkšírský teriér, je bystrý pozorovatel, talentovaný filozof a vtipný vypravěč. Miluje svého pána, svou paničku i jejich dceru Sofii, kterou považuje tak trochu za svou sestru. V pěti příbězích se dozvíte, kdo jsou PSI Z NOVÉ VSI a kdo jsou jejich páníčkové. No prostě se psy se rozhodně nudit nebudete.

 • 245,00 Kč

  Historický román z doby květnového povstání českého lidu v roce 1945 na motivy skutečných událostí, které se odehrály v okolí Rudné u Prahy. PUBLIKACE JE K ZATÍM K DISPOZICI JEN NA NAŠICH STRÁNKÁCH!

Zobrazeno 355 – 360 z 375 položek