Nejprodávanější knihy

na stránku
Zobrazeno 1 – 6 z 439 položek
 • 299,00 Kč

  Unikátní encyklopedie mapuje historii českého sportu, seznamuje čtenáře s nejvýznamnějšími osobnostmi a úspěchy všech sportovních odvětví. Je doplněna unikátními fotografiemi a statistickými přehledy.

 • 180,00 Kč

  Nová pravidla fotbalu platná od 1. 8. 2020. K vydání připravila Pravidlová komise FAČR pod vedením předsedy Jiřího Kureše. Při odběru nad 10 ks poskytujeme slevu 25% z ceny bez DPH. Slevu ze zobrazované ceny Vám spočítáme při vyřízení objednávky! POKUD CHCETE PLATIT PŘEVODEM NA ÚČET, NEPLAŤTE DOPŘEDU! FAKTURA VÁM BUDE ZASLÁNA SE ZBOŽÍM.

 • 399,00 Kč

  Publikace Století Avie podrobně mapuje historii významné československé značky. Provede čtenáře významnými událostmi od založení firmy v roce 1919 až do současnosti. V prvních kapitolách se věnuje letecké výrobě a důležitým úspěchům na poli předválečné letecké konstrukce. Větší pozornost je věnována také období 2. světové války a následně samozřejmě...

 • 459,00 Kč

  Na stránkách nového, doplněného a přepracovaného vydání knihy renomovaného sportovního novináře Zdeňka Pavlise se dozvíte životní příběhy několika generací známých i trochu pozapomenutých fotbalistů, kteří se svými výkony zapsali do naší fotbalové historie. O těch, kteří dosáhli či překročili magickou hranici stovky ligových gólů.  

 • 279,00 Kč

  2. vydání úspěšného cestopisu o Grónsku

 • 154,00 Kč

  Metodická příručka je určena začínajícím trenérům, poskytuje základní vstupní informace z mnoha tematických okruhů, které tvoří obsah široké a variabilní problematiky tréninkového procesu ve fotbalu.

Zobrazeno 1 – 6 z 439 položek