Nakladatelství Počet knih: 604

na stránku
 • 199,00 Kč

  Hlavní postava se vydává za odplatou proti mocnějšímu a výše postavenému protivníkovi, který spáchal zločin na jeho ženě. Přitom narazí na politické machinace, korupci, zneužívání moci, další politické zločiny a intriky se sexuálním podtextem, kterým bude muset čelit, to vše v porevolučních náladách naší země.

 • 119,00 Kč

  Jiří Krampol – to není jenom žižkovský patriot proslavený výraznými hereckými vlohami a smyslem pro humor; oběma to dary od Pánaboha. Tato kniha má za cíl vytvořit ucelenější a hlubší portrét člověka s pozoruhodnými osobnostními rysy. VLOŽENO DVD JAKO BUNUS

 • 199,00 Kč

  Román je volně inspirován osudy malého týmu českých lékařů a dalšího personálu, jenž působil v čase 2. světové války právě v daleké Číně. (Není tedy „literaturou faktu.“) Příběh sám je ale symbolickým poděkováním všem zahraničním lékařům, nejen českým, kteří čínské zemi pomáhali v nemilosrdném boji s japonskými agresory.

 • 60,00 Kč

  V přehradě poblíž okresního města je jednoho dne nalezena mrtvá dívka. Okamžitě se rozeběhne vyšetřování, bohužel neúspěšné. Dokonce se ani nedaří zjistit dívčinu totožnost. Do pátrání se zapojuje na  vlastní pěst mladý novinář Pavel Šulc.

 • 69,00 Kč

   Pro publikaci je vybráno zhruba 20 památných stromů v každém z 15 krajů NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 69,00 Kč

  Úspěšná obhájkyně McKenna Wrightová přišla po těžké autohavárii o paměť. NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

Zobrazeno 31 – 36 z 604 položek