Výprodej Počet knih: 119

na stránku
 • 59,00 Kč

  Mladý ošetřovatel koní Steve Cline vyhledá otce, kterého nikdy nepoznal. Ten je trenérem plnokrevných koní na dostihovém závodišti v Marylandu. Steve se od otce dozví, že si někdo nekale pohrává s jeho koňmi

 • 49,00 Kč

  Třetí díl o letcích z americké výzkumné základny Dreamland se odehrává při misi v Iráku. Americké posádky tady mají vyhledávat stanoviště radarů a baterie střel země–vzduch NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

 • 49,00 Kč

  V nevadské poušti je ukryta tajná základna amerického letectva, kde se vyvíjejí a testují nejmodernější zbraně světa. Tady nejlepší mozky pracují na výzbroji a letounech, které dokážou víc, než si kdo umí představit. Zprostředkovaný prodej pouze přes internetový obchod !

 • 49,00 Kč

  Napínavý příběh z prostředí americké vojenské letecké základny v Nevadě, která je zároveň nejrozvinutější americkou bojovou laboratoří. Dreamland je domovem útočného oddílu Whiplash. Muži a ženy této jednotky jsou pro své schopnosti prvním týmem, který prezident povolá v případě zásadního ohrožení Ameriky... NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ...

 • 49,00 Kč

  Chrissie vždy věřila, že ji Richie miluje a že ji miloval celých třiadvacet let, co spolu žili. Jestli však opravdu byla jedinou láskou jeho života, proč jí nikdy nedal tu věc, která by učinila její život dokonalým? 

 • 79,00 Kč

  Jana Hardyová (známá již z předchozího románu Navzdory) se stále nevzdává svého snu a touží po úspěchu. Chce, aby její koně vyhrávali dostihy. Již s profesionální trenérskou licencí se vydává do Irska ... NA PRODEJ TOHOTO TITULU SE NEVZTAHUJÍ ŽÁDNÉ PŘÍPADNÉ SLEVY!

Zobrazeno 13 – 18 z 119 položek